Errahome kiracıları için kendilerini ait hissedeceği yaşamı hazırlar.

1.500+
Kiracı Deneyimi
20.000+
Gece
50+
Çözüm Ortağı
10+
Teknolojik Partner

Geleceğe Dair…

Kültür

Birlikte yol aldığımız partnerlerimizden hizmet sunduğumuz kiracılarımıza kadar herkesi kapsayan topluluğumuzda; ortak değerlerden beslenmek, yaşamdan beklentilerimizde ortaklık kurmak, sisteme dâhil olan bütün temas noktalarının birbirine katkıda bulunmasını sağlamak bizim kültürümüzü oluşturacaktır. Bizimle yol alan herkes için bu kültürün sürdürülebilir olmasını gönülden istiyoruz

Teknoloji

Sisteme katkı sağlayan teknoloji partnerlerimizi arttırarak size sunduğumuz hizmeti her geçen gün geliştirmeye çalışıyoruz. Eşyalı ev kiralama sürecini iyileştirmenin yanı sıra evlerimizde sürdürdüğünüz yaşam boyunca şehirle kurduğunuz bütün ilişkiler ve kişisel ilgi alanlarınız için çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Yaşam

Sınırların giderek silikleştiği ve hareketin özgürlük getirdiği yeni dünya düzeninde aidiyet duygumuzu o an içinde var olduğumuz mekâna/duruma adıyoruz. Sunduğumuz hizmetler ve daireler ile bu deneyimi yaşayacak bütün kiracılarımız için güvende hissedeceği konforlu alanlar oluşturmaya çalışıyoruz. Bu sebeple Errahome yaşamı dünyanın dört bir tarafından gelen kiracılar için her zaman iyi ve samimi bir karşılamaya sahip olmalı diyoruz.

Yaratıcılık

İyi çalışan bir sistem kurmanın temelinde tasarım pratiklerinin varlığının ve her detay için bütünsel yaklaşımlar geliştirmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Sanatın iyileştirici gücü ve kullanıcıyı merkeze alan tasarım düşüncesinin ortaklığı ile fonksiyonel çözümler sunan, iyi dekorasyona sahip, dingin ve eğlenceli evler yaratmayı diliyoruz.