Çalışanlarınız ve iş seyahatinde olan misafirleriniz için kurumsal kiralama yapabilirsiniz.

Tam donanımlı ve iyi tasarlanmış dairelerimiz; iş seyahatinde bulunan ve evden çalışan profesyoneller için teknolojik çözümler ve entegre sistemler sunarak çalışma verimliliğini arttırmayı hedefler.

Daha fazlası için lütfen iletişime geçin.

Neden Errahome’u Tercih Etmelisiniz?

Merkezi Konum ve Lokasyon Değiştirme Seçeneği
 
Operasyon
Gücü
 
Rekabetçi
Fiyat
Kurumsal Düzende Raporlama ve Faturalandırma
 
1-12 Ay Arası Kontrat Süreleri
Her Şeyi İle Tasarlanmış Daireler

Farklı Kullanıcılar İçin İdeal Konaklama Çözümleri


 

60+

İş Seyahatindekiler

Sağlık Çalışanları

Öğrenciler

Bizi Tercih Eden Kurumsal Kiracılarımız
 

Aklınıza Takılan Detaylar İçin Cevapları Burada Bulabilirsiniz.


 

Errahome ne tür daireler sunuyor?

İstanbul’un en işlek ve iş merkezlerine yakın yerleşim yerlerinde stüdyo daire, 1+1, 2+1, 3+1 daireler dâhil olmak üzere tam donanımlı ve iyi organize edilmiş daireler sunuyoruz. Tüm dairelerimiz özenle seçilmiş ürünler ile hem fonksiyon hem de stil arayan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donatılmıştır.

Dairelerimizde wi-fi ve smart LED TV gibi teknolojik çözümlerin yanı sıra; ankastre pişirme elemanları, bulaşık ve çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrik süpürgesi, ütü ve klima gibi elektrikli ev eşyaları mevcuttur. Dairelerin yer aldığı apartmanlarda otopark bulunmaktadır. Ayrıca tüm errahome daireleri hayvan dostlarımız için açıktır.

Müşteri Hizmetleri kapsamında neler var?

Entegre hizmet ekiplerimiz (temizlik, bakım-onarım, güvenlik vb.) dairenizin bulunduğu lokasyonda her daim ulaşılabilirdir. Ayrıca müşteri temsilcilerimiz hem ödeme hem de hizmet süreçlerini yöneterek sürekli destek sağlar. Konakladığınız daire, apartman ve lokasyon ile ilgili tüm bilgi ve uygulamalar için 7/24 telefon ve e-mail ile ekstra hiçbir ücret ödemeden bize ulaşabilirsiniz.

Ücretlendirmeye neler dâhil? Sağlanan hizmetler için ekstra ücret alınıyor mu?

Temizlik ve kuru temizleme hizmetlerimiz ile daireniz için kahve makinesi talebiniz ekstra ücrete tabiidir. Yaşamınız için size sunduğumuz tekstil ürünleri, mobilyalar, mutfak ekipmanları, temizlik ve kişisel bakım malzemeleri kiralama bedelinize dahildir. Evinizin tüm bakım onarım işleri bizim sorumluluğumuzdadır. Ayrıca Errahome’dan daire kiraladığınızda tarafımıza bir emlak komisyonu ödemezsiniz.

Minimum kiralama süresi nedir?

Minimum kiralama süresi 1 aydır. Ancak kurumsal müşterilerimiz için uygun dairelerde daha kısa süreli konaklama çözümleri sunuyoruz.

Kiralama sözleşmesi hangi taraflar arasında imzalanır?

Kiralama sözleşmesi misafir kişi ya da kurum ile Errahome arasında imzalanır. Fatura ve/ya kira ödeme makbuzu tarafınıza iletilir.